Ви є тут

Гриль-терраса "Fazenda" ("Фазенда")

Житомир об'їздна траса Київ-Чоп, поворот на с.Вереси

Оцінити

Гриль-терраса "Fazenda" ("Фазенда")

Житомир

Гриль-терраса “Fazenda” – це один з ресторанів мережі "Сімейна ресторація Покровських". Заклад знаходить за містом, що потішить любителів відпочинку на свіжому повітрі, подалі від міської метушні.

Ресторан пропонує відсвяткувати весілля, День народження бенкети і корпоративи. Заклад подбає не лише про гастрономічну складову Вашого відпочинку, а й про активний релакс для тіла і спокій за Ваших малюків. На території ресторану є дитячі майданчики, а для Вас - можливість порибалити на озері. В цьому живописному куточку Ви можете помилуватися красою природи, насолодитися смачною їжею і зарядитися енергією лісу.

Ресторан пригощає стравами європейської кухні, в меню є фірмові страви та страви гриль, за приготуванням яких Ви можете спостерігати. Заклад регулярно оновлює меню, щоб кожного разу дивувати Вас новими гастрономічними поєднаннями.

Останні відгуки

— Катарина Левицкая
Якщо ви хочете зробити незабутнє свято для своєї дитини в День Народження, то я однозначно рекомендую гриль-терасу Fazenda. Що мені найбільше сподобалося - це те, що...
4.6
Розташування: 
4
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
4
Зображення користувача Катарина Левицкая.
Катарина Левицкая

Якщо ви хочете зробити незабутнє свято для своєї дитини в День Народження, то я однозначно рекомендую гриль-терасу Fazenda. Що мені найбільше сподобалося - це те, що ресторан знаходиться в затишному місці, мені якраз так і хотілося організувати свято - подалі від міста, але при цьому в цивілізаціїї. Частину залу ми декорували в тематиці свята мого сину, а іншу частину використали для фуршету для батьків. Всі мої побажання по меню (цікаве оформлення подачі та баланс між солодно та корисно) було виконано. Діти були надзвичайно задоволені атмосферою - всього було 11 хлопців та дівчаток, тому в них було багато простору для ігор, участі у конкурсах і танців. І дорослим було зручно - вони спокійно спілкувалися у " свому" залі. По обслуговуванню зауважень немає - все було вчасно подано і чисто. Гриль-террасу "Fazenda" рекомендую!

15.11.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
5
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача google comments.
Денис Рукомеда

Гриль – терраса Fazenda – это настоящий комплекс для семейного отдыха. Летом мы часто посещали это место всей семьей и в сентябре отпраздновали там День Рождения сына. Притом, что он сам захотел организовать праздник именно в этом месте. Персонал организовал увлекательную программу для детей, помог составить меню исходя из наших пожеланий и отработал праздник на твердую «5-ку».

30.10.2018
5
Розташування: 
5
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
5
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
5
Зображення користувача Oleksandr Sharpar.
Анонім

Гриль –тераса Фазенда – це чудове місце для проведення дитячого Дня Народження. Ми вже двічі користувалися послугами ресторану та жодного разу не пожалкували про це. Гарне ставлення персоналу, цікаві зайняття з аніматорами, хороша кухня та дивовижний пейзаж. Особливо подобається наявність тварин, на яких діти із задоволенням спостерігають. Рекомендую кожному, хто ще не був там!

29.10.2018
1
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
1
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача facebook comments.
Олена Мовчан

Сьогодні разом з родиною відвідали ресторан Фазенда біля Житомиру більш гіршого місця відпочинку не зустрічала. Столик попередньо замовили. Відношення персоналу просто недопустиме. Замовили раків і прождавши 2 години отримали гниле вонюче на відстані замовлення. В свій захист адміністратор сказала що обслуговує весілля. То всі інші певно не люди. Такого відношення просто не зустрічала. Хочеться щоб власник закладу звернув увагу на тей безлад що відбувається в закладі. Хочете отруїтись і отруїти своїх дітей можете відвідати ресторан Фазенда.

26.08.2018
4.5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
4
Якість: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача facebook comments.
Marina Andriychuk

Дуже затишно, непогане обслуговування і неперевершено смачні ребра!) Хороша кухня

13.07.2018